Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Pub Społem
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 27 października 2010archiwum
Kliknij żeby powiększyćAnnihilatorLegenda kanadyjskiego thrash metalu na dwóch koncertach w Polsce! W maju swoją premierę miał najnowszy, trzynasty już album w dorobku Kanadyjczyków
27.10.2010
LOCHNESS


26 października formacja zagra w warszawskiej Progresji, a dzień później w krakowskim klubie Loch Ness.

Zespół, któremu przewodzi genialny gitarzysta Jeff Waters, powstał w 1984 roku w Ottawie, a zadebiutował 5 lat później w barwach Roadrunner Records fenomenalnym albumem ?Alice In Hell?, który do dziś uważany jest za klasyczną pozycję w thrash metalowym kanonie. W barwach tej wytwórni ukazały się jeszcze 3 kolejne, rewelacyjne płyty grupy: ?Never, Neverland? (1990 r.) oraz ?Set The World On Fire? (1993 r.).

W pierwszym składzie Annihilatora obok Watersa znaleźli się: wokalista John Bates, perkusista Paul Malek oraz basista Dave Scott, jednak już po 2 latach działalności zespołu Bates i Scott rozstali się z grupą, a Waters przeniósł się do Vancouver i zmienił cały skład formacji. Zmiany line-upu były częstym zjawiskiem w szeregach Annihilatora, a sam Waters często występował w roli głównego wokalisty, (w okresie od płyty ?King Of The Hill? po ?Remains?), a w późniejszym czasie ciągle jeszcze pojawiał się w tej roli w niektórych utworach na poszczególnych albumach zespołu. W 2003 r. do grupy dołączył Dave Padden, który został już na stałe zarówno wokalistą, jak i gitarzystą w tej formacji.

Grupa ma na swoim koncie trasy z wszystkimi najważniejszymi metalowymi kapelami na świecie, od Judas Priest po Panterę i Trivium oraz dziesiątki tras koncertowych i festiwali na całym globie i formacja ta ciągle pozostaje w rewelacyjnej formie, o czym polscy fani będą mogli się przekonać już w październiku. Zapraszamy!

J     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy