Logo
knajpy.krakow.pl
poniedziałek, 25 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Gwarek - studencki klub muzyczny
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 12 listopada 2010archiwum
Kliknij żeby powiększyćFilter Launch Party
Fiter nights to nowy cykl imprez w Polsce skupiający się na ambitnych gatunkach tanecznej muzyki elektronicznej.
12.11.2010
FABRYKA


Pierwsza edycja imprezy odbędzie się 12.11 ( Piątek )w klubie Fabryka w Krakowie, dzień później czyli 13 listopada w nowym Poznańskim klubie 8 Bit. Jednej nocy, na 3 scenach zostanie przedstawione spektrum wpółczesnych gatunków, takich jak breaks, house, glitch hop, dubstep, drum and bass i szeroko pojęta elektronica.
Jako głowne gwizady nocy wystąpią Jason Sparks z Legendarnej wytwórni Botchit & Scarper z Londynu oraz Magenet men z Wytwórni Hardocore Beats ( 720bass.com ).
Sparks to obok Adama Freelanda, Deekline, Si Begga i kilku innych, najjaśniejsza postać na scenie breakbeat i downtempo. Znany jest ze swej działalności, zarówno jako dj rozkręcający imprezy na całym świecie, jak i producent rewelacyjnych singli (Left to Live For, Secret Place ), albumów (Heroes & Villains) czy remixów dla Massive Attack czy Atomic Hooligan. Muzyka, którą tworzy ma charakterystyczny brudny, masywny i basowy charakter, dzięki czemu Jason stał się łatwo rozpoznawalny na scenie.
Na imprezie usłyszymy również duet The Magnet Men czyli Adama Relfa i Neda Woodmana. Dzieki techniczno-produkcyjnym zdolnościom Neda oraz żywym wokalom Adama breakbeat nabrał kompletnie nowego, swiezszego oblicza. Ich pierwszy singiel „All that shines" wydany w 2004 roku stal się hitem undergroundowych londyńskich imprez. Nastepne produkcje jak: „Square hole" „System fail" były już grane i promowane przez innych artystow: Aquasky, Deekline, Adam f, J-majik, Jay Cunning oraz znalazly się w ramowce radia Kiss.fm. Nic więc dziwnego, ze ich talent dostrzegli Ed209 i Ollywoodem co zaowocowalo „ep'ka" dla Hardcorebeats w 2007 roku. Nakład 5000 vinyli rozszedl się w miesiąc! Numery jak „You are the type" czy „Arms lengh" można było usłyszeć na festiwalach zarówno w Europie jak i w Stanach.


Lineup:

Jason Sparks - Botchit & Scarper - UK
The Magnet Men - Hardcore Beats - UK
Adam Faz - Bombtraxx/ VIM - 3 City
Screwball - APK - Bydgoszcz
Emer - NBE - Poznań
Rhythm Baboon - 3 miasto
Mike Rass - NBL.pl - 3 miasto
MK Fever - THC Undaground - KRK
Bassiv - KRK
Element
Biomodem – KRK
EDEE DEE - KRK
OZZ - KRK

Wizualizacje : Kinetofon / www.ozgdesign.co.uk

Bilety 15 PLN

Dokładne informacje na temat lineupu oraz pełne biografie artystów będzie można zlaneźć na filternights.pl, myspace.com/filternights, oraz facebook.com/fiternightsZapraszamy.

     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy