Logo
knajpy.krakow.pl
poniedziałek, 25 czerwca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
El Fuego
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 18 listopada 2010archiwum
Kliknij żeby powiększyćPiotr Bukartyk
W krakowskim Klubie Gwarek 18 listopada wystąpi Piotr Bukartyk - współczesny bard, wybitny artysta i niezwykła osobowością sceniczna.
18.11.2010
GWAREK


godz.: 20:00
Klub Gwarek
Kraków, ul. Reymonta 17

Ceny biletów:
ULGOWY: 30 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu koncertu)
ZWYKŁY: 35 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu koncertu)
Bilety drukowane dostępne w sieci punktów TicketPro oraz na stronie www.ticketpro.pl. Pełna lista krakowskich punktów sprzedaży dostępna na stronie Klubu Gwarek. Bilety kolekcjonerskie w sprzedaży w Klubie Gwarek.

W krakowskim Klubie Gwarek 18 listopada wystąpi Piotr Bukartyk - współczesny bard, wybitny artysta i niezwykła osobowością sceniczna.
PIOTR BUKARTYK wygrał niemal wszystkie przeglądy i festiwale, w których nagradza się przymioty tekstu piosenki. Debiutował na początku lat 80-tych, biorąc udział w turniejach poezji śpiewanej. W latach 1982-83 dwukrotny laureat olsztyńskich Spotkań Zamkowych "Śpiewajmy poezję". Zdobywca I nagrody OPPA'83 i Hebanowego Szczebla do Kariery myśliborskich Ogólnopolskich Spotkań Twórców i Wykonawców Piosenki Autorskiej. Laureat Złotej Dziesiątki OMPP Wrocław '84, III nagrody Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie (1984 i 85). W latach 90-tych dwukrotnie brał udział w Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, w 1991 r. wygrał Kabareton, a w 1994 ogólnopolski otwarty konkurs na piosenkę premierową, zdobywając jednocześnie wyróżnienie jako wykonawca.
Bukartyk był gospodarzem telewizyjnego cyklu "Powrót bardów" (TVP1) oraz w latach 1991-97 współpracownikiem kabaretu Pod Egidą. Od 2000 r. występuje w teatrze RAMPA w sztuce JEŹDZIEC BURZY. W każdy piątek w radiowej Trójce jest gościem Wojciecha Manna - jego porannej audycji śpiewa napisane dzień wcześniej piosenki-felietony, które cieszą się dużym uznaniem słuchaczy.
Więcej informacji o koncercie na: http://www.kubgwarek.plJ     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy