Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Smocza Jama
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 23 listopada 2010archiwum
Kliknij żeby powiększyćSounds of haiku
Już w listopadzie BMW Jazz Club po raz piąty zabierze amatorów muzyki jazzowej w podróż po najdalszych zakątkach świata w poszukiwaniu muzycznej przygody z Anną Marią Jopek.
23.11.2010
KIJÓW CENTRUM


Jeden z koncertów będących częścią tegorocznego cyklu, którego hasło brzmi „Sounds of haiku”, odbędzie się w Krakowie już 23 listopada.
Piąta edycja BMW Jazz Club zapowiada się równie ekscytująco, co poprzednie. W ramach trasy odbywającej się pod hasłem Sounds of haiku, Anna Maria Jopek zaprosiła do współpracy najwybitniejszego japońskiego pianistę jazzowego, Makoto Ozone. Wybór nie jest przypadkowy, gdyż muzycy mieli okazję pracować wcześniej razem przy płycie Ozone „Road to Chopin”, na której Jopek wystąpiła, jako gość specjalny. Teraz artyści znowu łączą siły. Sounds of haiku to spotkanie muzycznych talentów z różnych zakątków świata, łączące w sobie estetykę dalekowschodnią ze słowiańską ekspresją
Do zespołu Anny i Makoto dołączy także Tomohiro Fukuhara, flecista, którego udział nada szczególny charakter spotkaniu.

W ramach trasy BMW Jazz Club – Sounds of haiku, 23 listopada artyści zagrają także w Krakowie w kinie Kijów Centrum przy ul. Krasińskiego 34.
KRAKÓW – 23.11.2010 (wtorek) – kino Kijów Centrum przy ul. Krasińskiego 34, godz. 20.00.

Bilety do nabycia w:
• Kasa kina Kijów Centrum
• WWW.ticketpro.pl
• WWW.eventim.pl
Oprócz Krakowa, koncerty odbędą się we Wrocławiu (22.11), Dąbrowie Górniczej (25.11), Gdańsku (27.11) i Warszawie (29.11).
Zapraszamy!

PATRONI: Chilli Zet, Newsweek, Forbes, Polska The Times
PARTNERZY: BOSE, AMJMUSIC
PRODUKCJA: 4Music
Więcej na: www.annamariajopek.pl, www.bmw.pl, www.4music.com.pl
BMW Jazz Club to nowatorskie wydarzenie muzyczne będące wspólnym przedsięwzięciem Anny Marii Jopek, Marcina Kydryńskiego i firmy BMW Polska. W ramach projektu, co roku odbywa się cykl koncertów z udziałem Anny Marii Jopek i światowej sławy muzyków. Każdy rok to nowe inspiracje muzyczne z innego zakątka świata. Pierwsza edycja odbyła się pod hasłem „Jazz and Bossa Nova Night“ i była swoistą podróżą do muzycznej Brazylii, podczas gdy w następnym roku koncerty „African moods“ przybliżyły melomanom kulturę afrykańską. Rok później Jopek zaprosiła do współpracy wybitnych polskich artystów, którzy wspólnie dali koncert pod hasłem „Po polsku“. IV edycja BMW Jazz Club odbyła się w iście portugalskim stylu pod nazwą „Lisbon Stories“. Tym razem, w listopadzie, inspiracją będzie kultura Dalekiego Wschodu, a cykl składający się z pięciu koncertów (Wrocław, Kraków, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Warszawa) będzie nosic nazwę „Sounds of haiku”.


     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy