Logo
knajpy.krakow.pl
sobota, 21 lipca 2018 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Jedno zdjęcie
Bafomet Club
Kliknij by wyświetlić informację o knajpie
galeria >>
Zaproś do dyskusji
Stąd możesz zaprosić do dyskusji znajomych
 
 Temat tygodnia 26 listopada 2010archiwum
Kliknij żeby powiększyćPogodno
Śląsko- pomorski zespół Pogodno słynie z mocno abstrakcyjnych tekstów połączonych z rytmami radosnego big bitu i rock&rolla wzbogaconych partiami instrumentów dętych i elementami folku.
26.11.2010
ROTUNDAŚląsko- pomorski zespół Pogodno słynie z mocno abstrakcyjnych tekstów połączonych z rytmami radosnego big bitu i rock&rolla wzbogaconych partiami instrumentów dętych i elementami folku.

Z tej wydawałoby się dziwacznej i niezwykle złożonej kombinacji Pogodno tworzy rytmy od blisko 15 lat skutecznie porywające publiczność.

Nieśmiertelne przeboje Pani w obuwniczym, Orkiestra Dęta czy Elvis w połączeniu z właściwą zarówno wokaliście ...zwanym Budyniem (Jacek Szymkiewicz) jak i pozostałej części zespołu niebywałą wprost skłonnością do improwizacji sprawiają, że ich koncerty to prawdziwe szaleństwo.

Sześć płyt studyjnych, trzy koncertowe i niezliczona ilość projektów, w które angażują się muzycy Pogodno - w tym ubiegłoroczny udział w nagraniu albumu z muzycznymi interpretacjami wierszy Tadeusza Gajcego – powodują, że nieustannie zaskakują czymś nowym. W tym roku , po trzech latach ciszy wydali swój kolejny album.

„Wasza Wspaniałość” jest gorzkim opisem sposobów w jaki budujemy relacje w związkach i przyjaźni, trwamy w nich a potem patrzymy jak rozpadają się. Sposobów, które zaskakująco często ocierają się o farsę. Płyta jest zapisem drogi dochodzenia do wniosków o powtarzalności schematów, które determinują losy kochanków i przyjaciół. Swoje brzmienie zawdzięcza nie tylko muzykom Pielka, Zabrocki, Osicki i Szymkiewicz, ale także mistrzowi Maćkowi Cieślakowi, który nagrał materiał w swoim analogowym studio oraz Marcinowi Borsowi, który nadał ostateczny kształt i nastrój muzyce.


BILETY:
15 zł dla studentów UJ
20 zł ulgowy
25 zł normalny

już w sprzedaży !!!!


J     

Wasze opinie Utworz nowy watek

Zespół knajpy.krakow.pl nie odpowiada za treść komentarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania bądź skracania ich treści jeśli jest niezgodna z regulaminem forum. Dane osób umieszczających komentarze są logowane i w razie naruszenia prawa lub dobrego imienia osób trzecich mogą zostać przekazane odpowiednim instytucjom.
Brak komentarzy