Logo
knajpy.krakow.pl
czwartek, 24 stycznia 2019 

Forum o Krakowie

Znajdź lokal
Newsletter
Chcesz otrzymywać newsletter o nowych knajpach i najlepszych imprezach?

Powiadom o lokalu
Stąd możesz wysłać informacje o lokalu przedstawionym obok
 
 Aleksander's Chocolate Bar
Pub Kawiarnie/Herbaciarnia Wieczory tematyczne Rezerwacja stolików lub wynajem sal Możliwa zapłata kartą
Zobacz szczegoly
Ul. Karmelicka 56
WWW: http://knajpy.krakow.pl/lokal/324

tel. (12)6336786

To czym jest Aleksander’s Chocolate Bar ciężko zawrzeć w jednym zdaniu. To coś więcej niż francuska Chocolateire, coś ponad zwykly Coffee Bar, coś zupełnie innego niż restauracja. Bo gdzie indziej karta win słodkich i musujących jest dłuższa niż wytrawna część karty win, lub w jakim innym miejscu karta ciast i deserów jest znacznie dłuższa niż karta sałatek i makaronów?
Wnętrze Aleksander’s Chocolate Bar powstało w nowoczesnym, choć ciepłym stylu Tutejszy wystrój znacząco różni się od typowego dla Krakowa piwniczno-szpargałowego stylu w jakim utrzymanych jest wiele krakowskich lokali pozwalając się skoncentrować na tym co najważniejsze – na doznaniach smakowych.
Ludzi pracujących w Aleksander’s Chocolate Bar łączy przede wszystkim pasja. Cechuje ich także duże zaangażowanie oraz determinacja, by sprostać nawet najbardziej wymagającym życzeniom naszych klientów.

To czym jest Aleksander’s Chocolate Bar ciężko zawrzeć w jednym zdaniu. To coś więcej niż francuska Chocolateire, coś ponad zwykly Coffee Bar, coś zupełnie innego niż restauracja. Bo gdzie indziej karta win słodkich i musujących jest dłuższa niż wytrawna część karty win, lub w jakim innym miejscu karta ciast i deserów jest znacznie dłuższa niż karta sałatek i makaronów? Wnętrze Aleksander’s Chocolate Bar powstało w nowoczesnym, choć ciepłym stylu Tutejszy wystrój znacząco różni się od typowego dla Krakowa piwniczno-szpargałowego stylu w jakim utrzymanych jest wiele krakowskich lokali pozwalając się skoncentrować na tym co najważniejsze – na doznaniach smakowych. Ludzi pracujących w Aleksander’s Chocolate Bar łączy przede wszystkim pasja. Cechuje ich także duże zaangażowanie oraz determinacja, by sprostać nawet najbardziej wymagającym życzeniom naszych klientów.
Muzyka:Alternatywna, Blues, Filmowa, Jazz, Latino, Rock, Rythm & Blues, Swing
Imprezy:wieczory tematyczne, promocje
Rozrywki:  TV, prasa
Inne:Wi-Fi

Godziny otwarcia:Poniedziałek-Piątek: 7.oo-23.oo
Sobota-Niedziela: 9.oo-23.oo
Miejsc w lokalu: 5o
 


Lokalizacja

  Zobacz knajpianą mapę całego Krakowa!

Żeby zobaczyć interaktywną mapę musisz posiadać Flash Player w wersji 7 lub nowszej.

Kliknij tutaj aby pobrać najnowszy Flash Player dla swojej przeglądarki.Wasze opinie

Podyskutuj o lokalu na forum (12 komentarzy)